21 Aralık 2010 Salı

Bunlar da ne böyle?
Günlerden pazartesiydi... Öğle arası.. Kızlar paketiniz var dedi.. Nimom günlerdir süprizim var süprüzüm var diyordu.. Ben bir şekilde anladım kurabiye olduğunu, Nimo hala "ama ne olduğunu bilmiyorsun ki :)" diyordu.. Ben de ne olabilir ki işte desenli hoş kurabiyeler gelecek diyordum içimden (Süpriz bozmakta üzerime yoktur hep bir şekilde anlarım ya da öğrenirim:)) )

Paketi açtım ve ne göreyim.. Kurabiye değil her biri birer tablo sanki.. Sevinç çığlıklarımdan işteki kızlar başıma toplandı.
Peki üzerindekiler size tanıdık geliyor mu?? İyi bakııınn :)) Evet onlar benim yaptığım kolye ve küpeler ama şekerden :))
Gerçekleri sırasıyla bunlar;

Tadını bilmiyorum.. Hala yiyemedim.. Yersem sanki onca emek ve düşünce yok olacak gibi geliyor:))

O sinir bozucu sendromlu pazartesi günü benim için harika bir haftanın başlangıcı oldu :)) Bunu bana yaşatan canım arkadaşım Nimo'ya ve bu harikaları yaratan Esraya(KURABİYOLE) kocaman kocamaan sevgilerr ve teşekkürler...

Nimoyu tanıyorsunuz mutlaka; kendisinin harika bluzları, takıları ve aksesuarları var.. Tık tıkkk..

Esraya da buradan ulaşabilirsiniz... tıkkkkkkkkkkkkkk....

4 yorum:

Kapkara Camdan Kelebek dedi ki...

Nimo nasıl ince düşünceli, tatlı bir kız:)
KURABİYOLE'de resmen tablo gibi işlemiş kurabiyeleri. sana afiyet olsun diyemiyeceğim. çünkü bunları insan yemeye kıyamaz. yemelik değil,bakmalık bunlar:)))

Yelda dedi ki...

Harika görünüyorlar
Nimonun ellerine yüreğine sağlık

Pelin dedi ki...

Evet çok ince bir insan.. Aldığım en güzel hediyelerden biri :)

tarih84 dedi ki...

resimleri görünce buzdolabı süsü mü dedim, çiçek desenleri kolye ve küpeleri çağrıştırdı yazını okuyunva jeton düştü, güzel bir süpriz doğrusu=))